אלבום דיגיטלי מעוצב

2017-10-26

  |  

2017-10-26

lorem

אלבום דיגיטלי מעוצב זו מזכרת לכל החיים. ההכנה של ספרון דיגיטלי אינה קשה. כל שיש לעשות הוא להוריד את התבנית המוכנה מהאתר ולגרור פנימה את התמונות המבוקשות. לאחר שסיימתם את העבודה, מתקבל קובץ שאותו יש לשלוח להדפסה. התוצאה היא ספרון דיגיטלי מרהיב, שעוצב ותוכנן בדיוק לפי הטעם והצרכים שלכם. לאחר שהורדתם את התבנית, תוכלו להשתמש בה שוב.

 

 

אלבום דיגיטלי מעוצב מאפשר לכם לבחור מבין מגוון תבניות יפות:

 

 

  • תבניות מוכנות - אנו מאפשרים להוריד תבניות מוכנות. למשל אלבום שורשים שמתוכנן לפי הדרישות של עבודת שורשים, הגדה של פסח עם כל הברכות ובה אתם משבצים את התמונות של המשפחה ועוד.

  • תבניות ריקות - באפשרותכם להוריד תבנית ריקה, עם אופציה למיקום התמונות. עם זאת, אתם יכולים בעצמכם גם לשנות את מיקום התמונות, להגדיל את התמונות או להקטין אותן. כך אתם מחליטים כמה תמונות יהיו בכל דף ולעצב את הדף כרצונכם.

  • קולאז'ים - זו הזדמנות נהדרת לקבץ תמונות ביחד ולתת כמתנה לגננת או לסבתא ולסבא.

 

יתרונות אלבום דיגיטלי מעוצב

לאלבום הדיגיטלי יש יתרונות רבים. ראשית, התמונות אינן מצהיבות ואינן נקרעות, כי הן חלק ממשי מהדף עצמו! הן חלק מההדפסה ומודפסות בצבעים מרהיבים על גבי נייר איכותי. שנית, הספר קל לנשיאה ואפשר לתת אותו במתנה גם לסבא ולסבתא שיכולים לשים אותו בתיק בנוחות ולהראות לחברים. שלישית, אפשר להדפיס מהספרון הדיגיטלי עוד ועוד עותקים. אפשר להזמין כמה עותקים בהדפסה הראשונה, ואפשר להמתין להדפסה ולראות איך יצא הספר. במידה ותרצו לשנות בו דבר מה, אין שום בעיה. אתם נכנסים לקובץ, משנים מה שאתם רוצים ושולחים להדפסה נוספת. בדרך זו אפשר ליהנות ממזכרת לכל החיים אך גם להדפיס אותה שנית, אם יש צורך בכך.

אנו בחברת פיטנגו מציעים שירותי מיתוג על גבי מוצרים רבים. החל מאלבומים דיגיטלים ועד לתמונות קנבס ומוצרים אחרים. המוצר המתקבל הוא אישי, עם התמונה והתוספות שאתם בחרתם והתוצאה מרהיבה. נשמח לספר לכם מידע נוסף על אלבום דיגיטלי מעוצב ועל מוצרים נוספים זמינים דרך החברה שלנו. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר, נציגי חברת פיטנגו יחזרו אליכם עם מידע נוסף ויסייעו לכם לתכנן את האלבום הדיגיטלי שלכם, כדי שתהיה לכם מזכרת לכל החיים.