מבצע אלבום דיגיטלי

2017-10-26

  |  

2017-10-26

lorem

אנשים רבים גילו את האפשרות המדהימה לכלול את התמונות היפות שלהם בספר דיגיטלי. כדאי לעקוב ולחפש מבצע אלבום דיגיטלי, כדי ליהנות מהכנת ספר דיגיטלי בתקציב שלכם ולפי העיצוב שאתם בוחרים. אפשר לבחור אלבום בשלל פורמטים, החל מספר בת מצווה מעוצב,דרך ספר שורשים ועד לתבנית ריקה שבה אתם משבצים את התמונות שלכם ומעצבים בהתאם לטעם שלכם.

 

 

מבצע אלבום דיגיטלי

 

 

מבצע אלבום דיגיטלי מאפשר לכל אחד ליהנות מתכנון של אלבום דיגיטלי אישי. אנו מאפשרים סוגים שונים של אלבומים, וכל אחד יכול לבחור מה שמתאים לו:

  • תבנית לפי נושאים - אתם מורידים מהאתר תבנית מוכנה ומעוצבת, וגוררים פנימה את התמונות המתאימות לכם. למשל ספר שורשים, ספר שנת חייו הראשונה של התינוק, הגדה של פסח ואפשרויות נוספות.

  • תבנית שאתם מעצבים - אתם יכולים להוריד תבנית ריקה לחלוטין ולהתחיל לעצב אותה כרצונכם! להוסיף רקע, קישוטים, לסרוק מסמכים ולכלול אותם בתוך האלבום ועוד. כך תוכלו לתכנן ולעצב ספר שכולל את התמונות מהטיול המשפחתי, אירוע חגיגי ועוד.

  • קולאז' מרהיב - זוהי אפשרות נפלאה לכלול את כל התמונות שלכם בקולאז' מעניין. אפשר לתת אותו כמתנה לגננת בסוף השנה או לסבא ולסבתא שיהנו להסתכל על תמונות הנכדים.

 

הזמנת ספר דיגיטלי

 

 

ההזמנה של הספר הדיגיטלי היא קלה מאוד. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את התבנית המבוקשת מהאתר שלנו, אחרי שיש לכם מבצע אלבום דיגיטלי. אתם בוחרים איזה תבנית מתאימה לכם ובאיזה עיצוב. לאחר מכן עליכם לפתוח את התיקייה במחשב שבה אתם שומרים את התמונות שלכם, ולגרור את התמונות עם העכבר לתוך המקום המיועד. תוכלו להגדיל את התמונות, להקטין אותן ואף לבצע בהן עריכה קלה. עם סיום העבודה מתקבל קובץ ששולחים להדפסה. התוצאה המתקבלת היא ספר דיגיטלי שכולל את כל התמונות שאתם בחרתם. הצבעים איכותיים, הנייר עמיד לשנים ואתם נהנים ממזכרת נהדרת לכל החיים. היתרון הגדול הוא שאתם יכולים אף להדפיס עותקים נוספים בעתיד, לאחר שתכניסו בהם שינויים אם נחוץ.

נשמח לספר לכם על כל האפשרויות שלכם ליהנות מספרון דיגיטלי ואף נסביר לכם בסבלנות ובמקצועיות את שלבי העבודה. אם תרצו לשמוע פרטים נוספים על מבצע אלבום דיגיטלי, התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציגי חברת פיטנגו יחזרו אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם.