אלבום בת מצווה מעוצב

2017-10-26

  |  

2017-10-26

lorem

בת מצווה זהו אירוע מרגש לכל ילדה ולמשפחתה. ההכנות, הלבוש המיוחד, הזמנת האירוחים והכיבוד המושקע. פעמים רבות כולל האירוע כמה אירועים ברצף - האירוע עם החברים של הכיתה, האירוע עם המשפחה המורחבת, אירוע מצומצם עם המשפחה הקטנה ועוד. בכך מתפרשים האירועים המרגשים לאורך שבועות אחדים וכוללים תמונות וברכות רבות. אלבום בת מצווה מעוצב הוא פתרון נהדר לכלול את כל התמונות, הברכות וכל מה שקשור לאירוע החגיגי. 

מהו אלבום בת מצווה מעוצב

 

 

אלבום בת מצווה מעוצב ומהודר

 

 

אלבום בת מצווה מעוצב הוא אלבום דיגיטלי, המשלב בתוכו את כל מה שהיה כלול באירוע שלכם. אפשר לקבץ בו את כלל התמונות שהיו קשורות לאירוע בת המצווה, החל מהבוק עם התמונות המקצועיות ועד לתמונות מכלל האירועים השונים. זו מזכרת נהדרת לכל ילדה שתישאר עמה לשנים רבות.

יתרונות אלבום דיגיטלי

לאלבום דיגיטלי יתרונות רבים, אך העיקריים שבהם הם:

  • אפשר לסרוק לתוכו גם טקסט שהיה במקור על נייר. למשל ההזמנה לבת מצווה או התפריט באולם. נוסף על כך אפשר לסרוק את כל הברכות שנכתבו לילדה בכתב יד ולכלול אותם באלבום.

  • האלבום הדיגיטלי נשמר לשנים רבות. שלא כמו האלבום המסורתי, שבו היינו מדביקים את התמונות או משחילים אותן לתוך ניילון, הרי באלבום הדיגיטלי התמונות הן חלק מהדף עצמו. בדרך זו התמונות אינן מצהיבות, לא דוהות ולא יכולות ליפול או להתקמט.

  • אפשר להדפיס את האלבום שוב ושוב. למשל אם הדפסתם אותו פעם אחת ולאחר מכן גם הסבא והסבתא רוצים עותק, אין בעיה להדפיס מאותו קובץ ספר נוסף. ניתן גם לערוך בו שינויים, כי מדובר על קובץ מחשב וכך אפשר ליצור לסבא ולסבתא עותק עם הקדשה אישית מודפסת עבורם.

 

בחברת פיטנגו אנו מציעים סוגים שונים של אלבומים מעוצבים. למשל אלבום עבור שנת התינוק הראשונה, אלבום שורשים ועוד. אנו גם מציעים הגדה של פסח עם תמונות שלכם, שאפשר לשבץ בדרך נוחה וקלה. אם אתם מתכננים את בת המצווה, שמרו את כל התמונות והברכות והורידו את הפורמט שלנו. כך תקבלו אלבום בת מצווה מעוצב ומהודר, לפי טעמכם ולפי טעם הילדה. נשמח לספר לכם עוד על כל האפשרויות שאנו מציעים, התקשרו או השאירו טלפון ונחזור אליכם עם מידע נוסף על אלבום בת מצווה מעוצב.