אלבומים דיגיטליים

2017-10-26

  |  

2017-10-26

lorem


 אלבומים דיגיטליים הם המצאה ששינתה את הדרך שבה אנו אוגרים זיכרונות. לדאבוננו אנו רואים כיצד האלבומים הישנים של סבא וסבתא נקרעים והתמונות בהן מצהיבות ונושרות. לעומת זאת ספרים דיגיטליים נשארים לנצח ויותר מכך, משום שהם נוצרו באמצעות קובץ מחשב, ניתן להדפיסם שוב ושוב גם לאחר שנים. ניתן להדפיס אלבום דיגיטלי מתבנית ריקה או מתבנית לפי נושא, כגון ספר שורשים, הגדה של פסח ואפשרויות נוספות.

 

 

יצירה של אלבומים דיגיטליים

 

 

אלבומים דיגיטליים נוצרים באמצעות תוכנת מחשב. אנו בחברת פיטנגו מספקים את התוכנה ואתם מורידים אותה אל המחשב שלכם. לאחר שהורדתם את התוכנה באופן חד פעמי, תוכלו לגרור תמונות מתוך המחשב אל דפי האלבום עצמו. ניתן גם לסרוק מכתבים, ברכות, דפים מספר, שירים או טקסטים אחרים ולאחר מכן למקם אותם בין דפי האלבום. התבניות של פיטנגו מאפשרות גם לכתוב ברכות בתוך תיבות טקסט ייעודיות וכך מתקבל מוצר מרהיב ומעוצב, בעל נימה וסגנון אישית. האלבומים הדיגיטליים מתאימים לשלל מטרות. החל ממתנה נפלאה לסבא וסבתא עם תמונות המשפחה והחברים, דרך מתנת סוף שנה לגננת או למורה ואף כאלבום משפחתי המאגד זיכרונות מאירועים או מטיולים.

יתרונות אלבומים דיגיטליים

 

 

יש יתרונות רבים לאלבום דיגיטלי:

 

  • עמידות – שלא כמו אלבום רגיל, האלבום הדיגיטלי הוא ספר לכל דבר. התמונות אינן מצהיבות ולא נושרות ממנו, אלא מודפסות בדפים עצמם.

  • קלות נשיאה – משום שהוא עמיד ונראה ממש כמו ספר, אפשר להכניס אותו לתוך התיק ולהעבירו ממקום למקום בקלות.

  • הדפסה חוזרת – משום שמדובר על קובץ מחשב, ניתן לשנות אותו ולשלוח אותו להדפסה חוזרת.

אנו בחברת פיטנגו מציעים דרכים מגוונות להדפיס אלבום דיגיטלי. יש אפשרות להוריד תבנית ריקה ולשבץ בה את התמונות המבוקשות. כמו כן אנו מציעים תבניות מוכנות מראש לפי נושאים, כגון הגדה של פסח, ספר שורשים, שנה ראשונה בחיי תינוק ועוד. כמו כן אפשר לעצב כרצונכם לוח שנה מרהיב ובו קולאז' של תמונות היקרים לכם, מתנה נהדרת לכל מטרה.

נשמח לספר לכם פרטים נוספים על אלבומים דיגיטליים. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונספק לכם מידע מקצועי נוסף על האפשרויות שאנו מציעים באתר פיטנגו.