ספר תמונות דיגיטלי

2017-10-26

  |  

2017-10-26

lorem

ספר תמונות דיגיטלי הוא ספר אמיתי שאתם מעצבים ואחר מכן שולחים להדפסה דיגיטלית. אנו מכירים את אלבומי התמונות הוותיקים, ובהם היה צריך לבחור תמונות ולהדביקן בתוך האלבום, או לשבצן בתוך כיסים ייעודיים. במהלך השנים הצהיבו התמונות, נשרו ואף נקרעו בתוך ה

 

אלבום. כיום עומדות לרשותנו האפשרות האטרקטיבית לאגד את אלפי התמונות שיש במחשב באלבום דיגיטלי שנראה ממש כמו ספר אמיתי.מהו ספר תמונות דיגיטלי

 

על ספר תמונות דיגיטלי

 

ספר תמונות דיגיטלי הוא ספר המשמש כאלבום. את הספר יוצרים בעזרת תוכנה מיוחדת, שיש בה מקום לתמונות. אפשר למקם את התמונות מתוך המחשב בקלות בעזרת גרירת עכבר או הצבעה, ואפשר גם לשנות את גודל התמונה. בכך ניתן ליצור דפים ובהם יש קולאז' מקסים הבנוי מכמה תמונות, ואפשר ליצור דפים ובהם יש תמונה אחת בלבד.

האפשרויות בספר התמונות הדיגיטלי הן כמעט אינסופיות. באפשרותכם להוסיף לו ברכות, שירים, דפי ספרים שנסרקו וכל טקסט אחר. תוכלו להוסיף גם ברכות משלכם לצד התמונות, בעזרת תיבות טקסט מיוחדות. היתרון הגדול הוא שבסופו של דבר נוצר קובץ ואפשר לשלוח אותו להדפסה. גם לאחר שהקובץ חוזר מהדפסה כספר, אפשר לשנות את הקובץ ולשלוח אותו שוב להדפסה. בזה למעשה נפתחת אפשרות אינסופית של עיצוב, הוספה, שינוי והדפסות נוספות.

שימושים עבור אלבום דיגיטלי

 

 

יש לספר תמונות דיגיטלי שימושים רבים, כגון:

 

  • אלבום משפחתי – ניתן לעצב וליצור ספר דיגיטלי בנושא מסוים. למשל טיול משפחתי בלתי נשכח, אירוע משפחתי חגיגי ועוד.

  • אלבום לילדי הגן – איגוד תמונות מהשנה החולפת בתוך אלבום דיגיטלי זו מתנה נפלאה לגננת ולמורות הגיל הרך. ההורים מקבצים את התמונות שהנציחו אירועים שונים בגן בשנה החולפת ומעצבים ומתכננים ספר תמונות דיגיטלי מרהיב.

  • ספר לפי נושא – כיום ניתן להוריד מאתר פיטנגו תבנית הכוללת עיצוב מובנה. למשל ספר שורשים, ספר לשנה הראשונה של התינוק, הגדה של פסח ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לגרור את התמונות המבוקשת אל המקומות המיועדים, והספר מוכן.

 

לאחר ארגון וסידור התמונות שולחים את הקובץ להדפסה. לאחר סיום ההדפסה מתקבל ספר שנראה ממש כמו ספר רגיל. הוא בעל כריכה, הדפים שלו איכותיים וההדפסה שלו צבעונית ויפה, בדרך זו האלבום לא מתקלקל ונשאר לשנים רבות. נשמח לספר לכם על האפשרויות שלכם ליצור ספר תמונות דיגיטלי לכל מטרה. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר.