קופון לאלבום

2017-10-26

  |  

2017-10-26

lorem

קופון לאלבום היא הזדמנות לקבל אלבום תמונות דיגיטלי במחיר נוח. אנשים לפעמים חושבים כי הדפסה של אלבום תמונות דיגיטלי היא יקרה אולם בפועל, מדובר על מוצר משתלם ביותר. אין צורך להדפיס את התמונות, כי הן חלק מדפי הספר עצמו ומשבצים את התמונות ישירות אל הספר מתוך המחשב. נוסף על כך מדובר על מוצר עמיד ונוח לנשיאה. לכן, כאשר אתם מוצאים הזדמנות לקופון לאלבומים דיגיטליים, אל תהססו והורידו את התוכנה כדי להדפיס את הספר הדיגיטלי שבחרתם.

 

מהו קופון לאלבום

 

 

קופון לאלבום זו הזדמנות להדפיס ספר דיגיטלי במחיר נוח. כדאי לנצל את הזמן המוגבל שבו מוצע הקופון ולעצב את הספר במהירות. כך אתם מקבלים אלבום דיגיטלי מרהיב במחיר אטרקטיבי והוגן.
ספר דיגיטלי מיועד למטרות רבות:

  • אלבום לפי נושא – אנו בפיטנגו מציעים תבניות לפי נושא, ובהן יש עיצוב מובנה. למשל ספר שורשים, ספר הגדה של פסח, ספר שנת חייו הראשונה של התינוק. התבנית מעוצבת מראש ואתם מכניסים למקומות המיועדים את התמונות האישיות שלכם.

  • תבנית אלבום כללי – במקום לקנות אלבום עם כיסים ולשבץ בו תמונות מודפסות, אתם מורידים באופן חד פעמי את התבנית של הספר הדיגיטלי. לאחר מכן עליכם לגרור את התמונות מתוך המחשב אל התבנית ולשלוח את הספר להדפסה.

  • קולאז' או לוח שנה – קופון נפלא נוסף הוא לוח שנה דיגיטלי הכולל תמונת אישיות, ואף קולאז' שאתם מעצבים ויוצרים בעצמכם. זו מתנה נהדרת לסבא ולסבתא, לגננת ולעוד אנשים שרוצים לתת להם מתנה אישית.

 

יתרונות קופון

 

ספר דיגיטלי נשמר לשנים רבות. שלא כמו אלבום תמונות רגיל ובו התמונות מצהיבות, נושרות או נקרעות, ספר דיגיטלי הוא ספרון לכל דבר. יש בו כריכה מעוצבת ודפים באיכות גבוהה, כאשר התמונות מודפסות בתוך הספר עצמו. בכך הן נשארות לתמיד ולא דוהות או נקרעות. יש אפשרות להדפיס את הספר שוב ושוב, כי בפועל נוצר קובץ אצלכם במחשב. בדרך זו ניתן לעדכן את הקובץ, להוסיף לו תמונות או טקסטים ולשלוח אותו שוב להדפסה. קופון לאלבומים מאפשר לכם להדפיס את הספר שנית במחיר נוח, לאחר שהכנסתם בקובץ שינויים כרצונכם.

נשמח לספר לכם על כל האפשרויות שלכם לקבל קופון לאלבום. אנא השאירו פרטים באתר או התקשרו, ונציג מטעמנו יחזור אליכם.